Skontaktuj się z nami,
pomożemy Ci wypełnić formularz.

-

Wiadomości

17.12.2012

Finansowanie polskiego rolnictwa

Jak wynika z informacji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), w ramach programu PROW na lata 2007 – 2013 wypłacono już polskim rolnikom ponad 40,2 mld zł. Polska okazuje się być liderem w realizacji Programu pośród innych krajów Unii Europejskiej.

czytaj
28.11.2012

130 milionów euro dla polskich przedsiębiorców

Europejski Fundusz Leasingowy podpisał z Bankiem Rozwoju Rady Europy (CEB) kolejną umowę pożyczki. Opiewa ona na kwotę 130 mln euro i zostanie w całości przeznaczona na finansowanie inwestycji małych i średnich przedsiębiorstw.

czytaj
09.10.2012

EFL bierze pod lupę sektor agro

Europejski Fundusz Leasingowy w ramach Europejskiego Programu Modernizacji Polskich Firm (EPMPF) zaprezentował raport "Agro pod lupą". Publikacja została oparta na badaniach przeprowadzonych wśród rolników przez firmę badawczą Martin & Jacob. Jest to drugi sektorowy raport EFL w ostatnim czasie. Badanie ukazało, że polscy gospodarze poszukują informacji na temat źródeł finansowania.

czytaj
11.08.2012

100 mln euro na inwestycje firm

EFL podpisał kolejną umowę pożyczki z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym, opiewającą na kwotę 100 mln euro. Porozumienie z europejską instytucją ma na celu wsparcie rozwoju polskiego sektora MŚP – przedsiębiorcy mogą nadal korzystać z Leasingu Europejskiego na preferencyjnych warunkach.

czytaj
19.09.2011

150 mln euro dla polskiej gospodarki

20 września w Luksemburgu Europejski Fundusz Leasingowy podpisał umowę pożyczki z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Dzięki porozumieniu EFL pozyskał kwotę 150 mln euro, która zostanie przeznaczona na finansowanie inwestycji małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Jest to największa i już trzecia z rzędu pożyczka udzielona EFL przez EBI.

czytaj
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×